GISELA MAYER HAIR COLLECTION

20.12.2017
od Miro Krajco
O vlasovej kolekcii Gisela Mayer. Spoločnosť Gisela Mayer je lídrom na trhu už viac ako 50 rokov a bude pokračovať v druhej generácii s inováciou, dizajnom a novými nápadmi. Gisela Mayer je rešpektovaný špecialista na parochne a príčesky a poskytuje širokú škálu výrobkov v celej Európe. Štýly z kolekcie Gisela Mayer sú navrhnuté tímom odborníkov so zreteľom na aktuálnu vlasovú módu, ako aj najmodernejšiu technickú expertízu - predstavujúcu medzinárodné trendy v oblasti Hair Couture. V kolekcii Gisela Mayer nájdete všetko, čo klienti vyžadujú. Parochne a príčesky z vysokokvalitného vlasu (monofilového, 100% ručne viazaného s najvyššou čipkou vpredu) až po módne (čisté útkované parochne) a moderné štýly. Čipka vpredu je tenká čipka umiestnená na čelnej strane parochne. Zvyšuje pocit pohodlia nositeľa, pretože čipka vpredu vytvára veľmi prirodzený vzhľad. Zákazník môže tiež nosiť svoje vlasy dozadu bez toho, aby bol vystavený noseniu parochne v zadnej časti hlavy. Príčesky (aj pre hornú časť hlavy alebo výplň) s malou čipkou vpredu môžu byť integrované a budú sa miešať do vlastných vlasov (tiež dobrým riešením pre klientov s jemnými vlasmi). Naše úplne prírodné vysoko technologické vlákno (Techno Fiber), ktoré je odolné voči teplu, môže byť individuálne šité (môže byť použitý sušič vlasov). Nechajte sa inšpirovať prvotriednou kvalitou. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou.

Turbany-Čiapky-Šatky-Klobúky-Parochne-Trenčín

26.10.2017
od Miro Krajco
turbany po chemoterapii
Vážení zákazníci a zákazníčky, ponúkame Vám pokrývky hlavy na všetky ročné obdobia a do rôzneho počasia v moderných strihoch, farbách a materiáloch. V ponuke máme dámske, pánske a detské šatky na hlavu, na krk, v cenách od 2.- Eur. Turban, šatku, čiapku, môžete využiť na spanie, nosenie do spoločnosti, doma, na prechádzke alebo na turistike. Pre onkologických pacientov po chemoterapii ktorým vypadali vlasy dávame do pozornosti ľahké, vzdušné šatky a turbany z bavlny, bumbusu, a hodvábu. Ponúkame elegantné klobúky a barety ku kabátom alebo vetrovkám. Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete. Vlasové a parochňové štúdio Vás pozýva do predajne: parochne Trenčín, Vajanského 1, 91101 Trenčín, oproti Prioru nad kvetinárstvom Naomi. Tovar si môžete objedať aj cez náš e shop- www.pricesky-parochne.sk. Tel: 0905931036

Parochne Trenčín

30.01.2017
od Miro Krajco

Parochňové štúdio Trenčín Vám ponúka viac než 5000 kusov tovaru, ktorý si môžete zakúpiť v našej predajni v Trenčíne, alebo cez náš e shop www.pricesky-parochne.sk. V ponuke máme kvalitné parochne v moderných strihoch a farbách aj pre onkologických pacientov a plešatých, príčesky na rôzne spoločenské udalosti alebo na denné nosenie, turbany, čiapky, šatky, šály, z bavlny, hodvábu, polyesteru. Doplnky a ošetrovacie prípravky k parochniam a príčeskom, slnečné okuliare, klobúky, šály, rukavice, kúpacie čiapky. Obohatili sme ponuku o lacné parochne od 7 Eur na karneval, ktoré sú vhodné na zábavu, plesy, oslavy. Vieme zabezpečiť karnevalové masky, kostými, a iné doplnky na karneval.

Pre chorých, onkologických pacientov a ľudí s kožnými chorobami poskytujeme zľavy na poukaz.

Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť

18.01.2017
od Miro Krajco
Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť : buďte iná, buďte svojská, buďte sexi! Vyjadrite svoju podstatu trendovým mejkapom, moderným účesom, peknými šatami a upravenými nechtami ako herečka z Hollywoodu. V našom štúdiu Vás upravíme na rôzne spoločenské podujatia, na ples, stužkovú, imatrikuláciu, alebo oslavu. Naučíme Vás ako sa správne upraviť a obliecť a zvýrazníme Vaše prednosti a eliminujeme Vaše nedostatky a chybičky krásy. Ak máte krátke alebo riedke vlasy, vytvoríme Vám bohatý a dlhý účes s príčeskom alebo parochňou. Vlasové a parochňové štúdio sa teší na spoluprácu.

Ako zväčšiť, či pozdvihnúť svoje prsia a vytvoriť dokonalý, pekný a sexy dekolt.

17.01.2017
od Miro Krajco
Ženy vždy hľadali jednoduchý a bezpečný spôsob, ako zväčšiť, či pozdvihnúť svoje prsia a vytvoriť dokonalý, pekný a sexy dekolt. Prsia a prsné bradavky: ich tvar, pevnosť aj veľkosť sú podmienené geneticky. Vývoj zväčša neprebieha rovnomerne, preto môže byť jeden prsník väčší než druhý. Hoci ženským prsiam sa v súčasnej spoločnosti venuje prehnaná pozornosť, nemusíte mať obavy, ak vaše prsia alebo bradavky nie sú dokonalé. Sú v poriadku také, aké sú. Preto existujú rôzne spôsoby ako efektívne použiť správne podprsenky a výplne, ktoré zabezpečia pohodlie a pekný vzhľad vášho poprsia. Potom sa nemusíte obávať pohľadov na vaše prsia a do vášho pekného a upraveného dekoltu. Mnohé ženy rozmýšľajú nad chirurgickým zákrokom a úpravou svojho poprsia vložením silikónových implantátov. Estetickou chirurgiou sa dá upraviť vaše poprsie, ale my vám ponúkame lacnejšiu a rýchlejšiu alternatívu, ako si skrášliť svoj dekolt, zväčšiť, či pozdvihnúť svoje prsia a vytvoriť dokonalý, pekný a sexy dekolt. Preto vám ponúkame alternatívu, akou sú silikónové podložky do podprsenky v rôznych vyhotoveniach. Prsné bradavky sú citlivé nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Bradavky reagujú na rôzne podnety a mnohým ženám prekáža keď sa im bradavky stoporia a výrazne vyčnievajú zo šiat, blúzky alebo z trička. Môžu za to rôzne stimuly. Či už je to sexuálne vzrušenie, otieranie o odev alebo precitlivenosť. Ponúkame vám: Silikónové podložky na prsia-bradavky. Silikónové podložky vo farbe kože, ktoré sa môžu aplikovať cez bradavky na zakrytie veľkých, citlivých, alebo vzpriamených bradaviek, keď nosíte oblečenie, ktoré zabraňuje noseniu vystuženej podprsenky alebo podobnej spodnej bielizne. Krytky stačí vložiť do podprsenky a skvelý estetický vzhľad získate aj pod priliehavým oblečením. Slúžia k nepresvitaniu bradaviek a máte zaručený pocit istoty. Pre viac produktov prosím navštívte našu webovú stránku: www.pricesky-parochne.sk

Parochne, turbany, šatky na hlavu po chemoterapii

05.01.2017
od Zákaznícke Centrum

Diagnóza nádorového ochorenia predstavuje pre každého človeka veľkú psychickú záťaž. Nemenej stresujúce sú aj vedľajšie nežiaduce príznaky chemoterapie, rádioterapie aj ožarovanie. Spravidla to býva nevoľnosť, slabosť, pokles množstva krviniek, ale aj strata vlasov. Toto je v prípade chemoterapie iba prechodné a po ukončení liečby začínajú vlasy opäť rásť. Chorý sa spravidla snažia svoje ochorenie a následné liečenie pred svojím okolím zatajiť, preto sa nemôže s tak očividnou zásadnou zmenou ako je strata vlasov zmieriť.

Prvé, čo každého asi napadne, je riešiť túto situáciu pomocou parochne alebo inej vlasovej náhrady. Pravdepodobnosť toho, že zakúpite v obchode takú parochňu, u ktorej si nikto na Vás nevšimne žiadne zmeny, je dosť veľká.

PAROCHNE

Je veľké množstvo kvalitných parochní z pravého a umelého vlasu ktoré máme v ponuke.  Hlavnou požiadavkou okrem strihu je farba vlasov, štruktúra a hustota vlasov. Každý strih má množstvo farebných odtieňov a melírov. Parochne sú krátke, polodlhé, dlhé, hladké alebo kučeravé. Krátke strihy sú v strihoch športových, elegantných, klasických – tie sú kučeravé  aj hladké.

Vlasy začínajú väčšinou vypadávať jeden až tri týždne po začiatku aplikácie chemoterapie. Našťastie je strata vlasov dočasná a nový porast začína rásť väčšinou s odstupom 3 až 6 mesiacov po liečbe. V týchto prípadoch sa zdá najlepším riešením parochňa, šatka alebo turban, ktoré sa vyrábajú priamo pre tieto účely.

ŠATKY
Na trhu nájdete mnoho rôznych modelov a farieb, takže každý si bude schopný vybrať priamo v predajni štýl, v ktorom sa bude cítiť naozaj dobre. Ceny šatiek sa pohybujú v rozsahu niekoľkých eur, turbany v cenách okolo 10  eur, a elegantné  turbany a šatky z hodvábnych materiálov nad 15 Eur.

V podstate možno tieto šatky rozdeliť do rôznych typov. Dlhé šatky, ktoré sa viažu rôznymi spôsobmi, umožňujú vytvorenie mnohých variácií, čo Vám zaručí veľmi osobitý štýl. Krátke aj dlhé šatky s jemnou gumičkou vsadenou do zátylku zabezpečujú pevné držanie. Tieto šatky nie je nutné viazať a ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Môžu byť veľmi príjemnou voľbou na ležanie a spanie, pre šport alebo vychádzku do prírody. Ďalšou možnosťou sú Turbany, ktoré sú po obvode stiahnuté gumičkou a to zaistí veľmi pevné držanie aj v rôznych zaťažkávacích situáciách. Šatky a turbany sa vyrábajú z umelých aj prírodných materiálov ako je polyester, vlna, bavlna, froté, bambusové vlákno atď. Ľahšie a vzdušnejšie materiály sú vhodné aj na spanie. Naopak turbany z teplejšieho materiálu Vám zabezpečia nielen komfortný pocit a teplo v chladnejších mesiacoch, ale navyše nádherným dizajnom podčiarknete celkový dojem. Tieto skvostné vlasové náhrady s i môžete zakúpiť u nás v predajni alebo na našom e shope. https://www.pricesky-parochne.sk/

Obchod: Parochňové štúdio Trenčín.
L-Štúdio, Vajanského 1, oproti Prioru, 91101 Trenčín
Telefon- 0905/931036

Knihy o rakovine

04.01.2017
od Miro Krajco
Knihy o rakovine. Knihy zaoberajúce sa témami: výživa a strava, varíme chorým, aktívne proti rakovine, joga a rakovina. Ponúkame Vám tieto tituly: Nepýtaj sa prečo, Výživa při zhoubných onemocněních, Výživa a rakovina, Jak předcházet rakovině prsu, Aktivně proti rakovině, Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně, Joga a rakovina, Varíme z potravín ktoré zdolávajú rakovinu, Rakovina tlustého střeva a konečníku-prevence zabírá, O rakovině prsu beze strachu, Rakovina a výživa Mýty a fakty, Rakovina a výživa Mýty a fakty 2, Rakovina štítné žlázy-současné diagnostické a léčebné možnosti.

Svadobný účes, makeup, nechty, obočie

01.12.2016
od Zákaznícke Centrum

Skôr než nastane Váš svadobný deň a Vy budete tá okolo ktorej sa bude všetko točiť, je potrebné sa na všetko pripraviť.

Súlad a harmónia Vás a Vášho partnera je veľmi dôležitá. Aby ste sa cítili príjemne a sebaisto vo Vašom novom účese, mejkape, prekrásnych svadobných šatách a doplnkoch, venujte príprave dostatok času.

Fotograf, kameraman, svadobný hostia, gratulanti, rodina, priatelia, tí všetci sú na Vašej svadbe kvôli Vám.

V našom štúdiu v Trenčíne Vás upravíme a poradíme. Volajte nám na 0905/352108

Váš Imidž - cesta k úspechu

01.12.2016
od Miro Krajco

Muž môže zaujať dobrým automobilom, či drsnou motorkou. Žena môže zaujať peknou postavou, kvalitnými okuliarami, sexi oblečením, extravagantnými lodičkami, alebo štýlovou kabelkou. Na maličkostiach záleží, ale musia byť v súlade. Harmónia a súlad vychádza z nášho vnútra a celkový náš výzor dotvárajú niekedy maličkosti o ktorých nevieme. Nevhodne kombinované farby oblečenia, nesprávny mejkap, alebo zlý strih vlasov môže pokaziť celkový dojem o ktorý sa snažíme. Ak máte pochybnosti o týchto veciach a nie ste si úplne istá, navštívte nás, alebo kontaktujte e-mailom: kontakt@pricesky-parochne.sk

Vizáž Centrum L štúdio Vajanského 1 Trenčín vedľa ČSOB banky oproti Prioru nad kvetinárstvom Naomi. Tel:0905/352108

Ako si odmerať hlavu pred kúpou parochne

30.11.2016
od Zákaznícke Centrum

Viete ako si odmerať hlavu pred kúpou parochne?

Meranie hlavy pred výberom parochne je dôležitá úloha, preto jej venujte patričnú pozornosť.

Ak vyberiete malú parochňu, bude sa Vám šmýkať na hlave. Naopak, ak vyberiete veľkú parochňu, mohla by sa Vám pohybovať na hlave a v zadu na zátylku vytvorí sa voľný priestor-bublina, a parochňa vyzerá neprirodzene alebo Vám sadne veľmi nízko do tváre.