Využite zľavu na parochňu na lekársky poukaz.

01.10.2022
od Miro Krajco
Ak máte vystavený poukaz na parochňu od lekára, máte možnosť využiť zľavu 30 Eur pri nákupe parochne v našom obchode a e shope. Zľava sa nevzťahuje na lacné karnevalové, párty a disco parochne a taktiež na modely ktoré sú vo veľkých zľavách. Pred uplatnením poukazu nás prosím informujte telefonicky 0905/931036 alebo e mailom kontakt@pricesky-parochne.sk že máte poukaz na parochňu vystavený odborným lekárom, a napíšte alebo zatelefonujte o akú parochňu máte záujem. My Vás budeme informovať, či sa dá na konkrétny Vami vybraný model táto zľava uplatniť. Parochne na lekársky predpis sa vystavujú onkologickým pacientom po chemoterapii, alebo pacientom s ochorením alopécia areata. Aj bez poukazu v našom parochňovom štúdiu a v e shope nakúpite parochne výhodne, lebo ceny parochní sa pohybujú od 7 Eur, a akcie a zľavy sú až do - 87%. Parochňové štúdio Trenčín Vám želá príjemné nakupovanie. Tel: 0905/931036. e mail: kontakt@pricesky-parochne.sk

Parochňové štúdio Trenčín oproti OD Prior

16.01.2019
od Miro Krajco
Parochňové štúdio Trenčín oproti OD Prior, Vajanského 1, 91101 Trenčín. Predaj: parochne, príčesky, kozmetika, slnečné okuliare, clip in predlžovače, turbany, šatky, šály, čiapky pre onkologických pacientov po chemoterapii.

Turbany-Čiapky-Šatky-Klobúky-Parochne-Trenčín

26.10.2017
od Miro Krajco
turbany po chemoterapii
Vážení zákazníci a zákazníčky, ponúkame Vám pokrývky hlavy na všetky ročné obdobia a do rôzneho počasia v moderných strihoch, farbách a materiáloch. V ponuke máme dámske, pánske a detské šatky na hlavu, na krk, v cenách od 2.- Eur. Turban, šatku, čiapku, môžete využiť na spanie, nosenie do spoločnosti, doma, na prechádzke alebo na turistike. Pre onkologických pacientov po chemoterapii ktorým vypadali vlasy dávame do pozornosti ľahké, vzdušné šatky a turbany z bavlny, bumbusu, a hodvábu. Ponúkame elegantné klobúky a barety ku kabátom alebo vetrovkám. Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete. Vlasové a parochňové štúdio Vás pozýva do predajne: parochne Trenčín, Vajanského 1, 91101 Trenčín, oproti Prioru nad kvetinárstvom Naomi. Tovar si môžete objedať aj cez náš e shop- www.pricesky-parochne.sk. Tel: 0905931036

Stužková - účes, makeup, nechty a obočie Trenčín

30.11.2016
od Miro Krajco
Spoločenský účes, výstižný mejkap, úprava nechtov, farbenie a úprava obočia. To všetko Vám poskytneme u nás v L štúdiu, Vajanského 1, 91101 Trenčín. Tel: 0905/352108. Aký si zvoliť účes na stužkovú, ples, alebo svadbu? Túto otázku si kladie veľa žien. Preto skôr než pristúpime k samotnému vytváraniu účesu, sa s Vami poradíme, spravíme skúšku a môžeme začať. Účes môže byť z hladkých vlasov, kučeravých, moderný, extravagantný alebo klasický. Pokiaľ máte krátke vlasy, alebo riedke vlasy, môže byť účes s príčeskom. Účes a mejkap sa snažíme vyhotoviť tak, aby všetko ladilo s Vašimi šatami, doplnkami a Vašou predstavou. Len vtedy, keď sa žena cíti príjemne, a dobre, získa sebavedomie a rozdáva radosť a dobrú náladu. Navždy sa zachová v pamäti stužková, keď si sa nesmelo choval tak dospelo. Tieto slová sa spievajú asi na každej stužkovej slávnosti na Slovensku, ale aj v Čechách. Skôr než si študenti zaspievajú tieto slová skupiny Elán, predchádzajú tomu prípravy na stužkovú. Vybaviť sálu, nájsť vhodnú skupinu alebo dídžeja, pripraviť program, sálu, stužky, jedlo, pozvať hostí, profesorov. Hovorí sa, že stužková je vstupnou bránou do sveta dospelých. Študenti sa začnú správať dôstojne a zodpovednejšie. Formálne oblečenie, slávnostný mejkap, nádherné účesy, zábava a prvý tanec s profesormi, očakávanie rodičov a zodpovednosť študentov či všetko dopadne dobre. To všetko sprevádzajú emócie a očakávania.

Lacné parochne od 7 Eur

20.10.2016
od Miro Krajco
Parochňové štúdio Trenčín Vám ponúka lacné parochne od 7 Eur. Parochne, príčesky a doplnky môžete využiť na rôzne spoločenské udalosti a zábavu. Ponúkame aj karnevalové kostými, masky, klobúky, rukavice, a iné doplnky, ktoré si môžete u nás objednať. Tovar využijete na karneval, disco, zábavu, oslavu, tanec, ples alebo párty. Parochňové štúdio Trenčín sa nachádza oproti Prioru vedľa kvetinárstva Naomi. Tel:0905/931036.