GISELA MAYER HAIR COLLECTION

20.12.2017
od Miro Krajco
O vlasovej kolekcii Gisela Mayer. Spoločnosť Gisela Mayer je lídrom na trhu už viac ako 50 rokov a bude pokračovať v druhej generácii s inováciou, dizajnom a novými nápadmi. Gisela Mayer je rešpektovaný špecialista na parochne a príčesky a poskytuje širokú škálu výrobkov v celej Európe. Štýly z kolekcie Gisela Mayer sú navrhnuté tímom odborníkov so zreteľom na aktuálnu vlasovú módu, ako aj najmodernejšiu technickú expertízu - predstavujúcu medzinárodné trendy v oblasti Hair Couture. V kolekcii Gisela Mayer nájdete všetko, čo klienti vyžadujú. Parochne a príčesky z vysokokvalitného vlasu (monofilového, 100% ručne viazaného s najvyššou čipkou vpredu) až po módne (čisté útkované parochne) a moderné štýly. Čipka vpredu je tenká čipka umiestnená na čelnej strane parochne. Zvyšuje pocit pohodlia nositeľa, pretože čipka vpredu vytvára veľmi prirodzený vzhľad. Zákazník môže tiež nosiť svoje vlasy dozadu bez toho, aby bol vystavený noseniu parochne v zadnej časti hlavy. Príčesky (aj pre hornú časť hlavy alebo výplň) s malou čipkou vpredu môžu byť integrované a budú sa miešať do vlastných vlasov (tiež dobrým riešením pre klientov s jemnými vlasmi). Naše úplne prírodné vysoko technologické vlákno (Techno Fiber), ktoré je odolné voči teplu, môže byť individuálne šité (môže byť použitý sušič vlasov). Nechajte sa inšpirovať prvotriednou kvalitou. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou.

Turbany-Čiapky-Šatky-Klobúky-Parochne-Trenčín

26.10.2017
od Miro Krajco
turbany po chemoterapii
Vážení zákazníci a zákazníčky, ponúkame Vám pokrývky hlavy na všetky ročné obdobia a do rôzneho počasia v moderných strihoch, farbách a materiáloch. V ponuke máme dámske, pánske a detské šatky na hlavu, na krk, v cenách od 2.- Eur. Turban, šatku, čiapku, môžete využiť na spanie, nosenie do spoločnosti, doma, na prechádzke alebo na turistike. Pre onkologických pacientov po chemoterapii ktorým vypadali vlasy dávame do pozornosti ľahké, vzdušné šatky a turbany z bavlny, bumbusu, a hodvábu. Ponúkame elegantné klobúky a barety ku kabátom alebo vetrovkám. Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete. Vlasové a parochňové štúdio Vás pozýva do predajne: parochne Trenčín, Vajanského 1, 91101 Trenčín, oproti Prioru nad kvetinárstvom Naomi. Tovar si môžete objedať aj cez náš e shop- www.pricesky-parochne.sk. Tel: 0905931036

Parochne Trenčín

30.01.2017
od Miro Krajco

Parochňové štúdio Trenčín Vám ponúka viac než 5000 kusov tovaru, ktorý si môžete zakúpiť v našej predajni v Trenčíne, alebo cez náš e shop www.pricesky-parochne.sk. V ponuke máme kvalitné parochne v moderných strihoch a farbách aj pre onkologických pacientov a plešatých, príčesky na rôzne spoločenské udalosti alebo na denné nosenie, turbany, čiapky, šatky, šály, z bavlny, hodvábu, polyesteru. Doplnky a ošetrovacie prípravky k parochniam a príčeskom, slnečné okuliare, klobúky, šály, rukavice, kúpacie čiapky. Obohatili sme ponuku o lacné parochne od 7 Eur na karneval, ktoré sú vhodné na zábavu, plesy, oslavy. Vieme zabezpečiť karnevalové masky, kostými, a iné doplnky na karneval.

Pre chorých, onkologických pacientov a ľudí s kožnými chorobami poskytujeme zľavy na poukaz.

Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť

18.01.2017
od Miro Krajco
Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť : buďte iná, buďte svojská, buďte sexi! Vyjadrite svoju podstatu trendovým mejkapom, moderným účesom, peknými šatami a upravenými nechtami ako herečka z Hollywoodu. V našom štúdiu Vás upravíme na rôzne spoločenské podujatia, na ples, stužkovú, imatrikuláciu, alebo oslavu. Naučíme Vás ako sa správne upraviť a obliecť a zvýrazníme Vaše prednosti a eliminujeme Vaše nedostatky a chybičky krásy. Ak máte krátke alebo riedke vlasy, vytvoríme Vám bohatý a dlhý účes s príčeskom alebo parochňou. Vlasové a parochňové štúdio sa teší na spoluprácu.

Parochne, turbany, šatky na hlavu po chemoterapii

05.01.2017
od Zákaznícke Centrum

Diagnóza nádorového ochorenia predstavuje pre každého človeka veľkú psychickú záťaž. Nemenej stresujúce sú aj vedľajšie nežiaduce príznaky chemoterapie, rádioterapie aj ožarovanie. Spravidla to býva nevoľnosť, slabosť, pokles množstva krviniek, ale aj strata vlasov. Toto je v prípade chemoterapie iba prechodné a po ukončení liečby začínajú vlasy opäť rásť. Chorý sa spravidla snažia svoje ochorenie a následné liečenie pred svojím okolím zatajiť, preto sa nemôže s tak očividnou zásadnou zmenou ako je strata vlasov zmieriť.

Prvé, čo každého asi napadne, je riešiť túto situáciu pomocou parochne alebo inej vlasovej náhrady. Pravdepodobnosť toho, že zakúpite v obchode takú parochňu, u ktorej si nikto na Vás nevšimne žiadne zmeny, je dosť veľká.

PAROCHNE

Je veľké množstvo kvalitných parochní z pravého a umelého vlasu ktoré máme v ponuke.  Hlavnou požiadavkou okrem strihu je farba vlasov, štruktúra a hustota vlasov. Každý strih má množstvo farebných odtieňov a melírov. Parochne sú krátke, polodlhé, dlhé, hladké alebo kučeravé. Krátke strihy sú v strihoch športových, elegantných, klasických – tie sú kučeravé  aj hladké.

Vlasy začínajú väčšinou vypadávať jeden až tri týždne po začiatku aplikácie chemoterapie. Našťastie je strata vlasov dočasná a nový porast začína rásť väčšinou s odstupom 3 až 6 mesiacov po liečbe. V týchto prípadoch sa zdá najlepším riešením parochňa, šatka alebo turban, ktoré sa vyrábajú priamo pre tieto účely.

ŠATKY
Na trhu nájdete mnoho rôznych modelov a farieb, takže každý si bude schopný vybrať priamo v predajni štýl, v ktorom sa bude cítiť naozaj dobre. Ceny šatiek sa pohybujú v rozsahu niekoľkých eur, turbany v cenách okolo 10  eur, a elegantné  turbany a šatky z hodvábnych materiálov nad 15 Eur.

V podstate možno tieto šatky rozdeliť do rôznych typov. Dlhé šatky, ktoré sa viažu rôznymi spôsobmi, umožňujú vytvorenie mnohých variácií, čo Vám zaručí veľmi osobitý štýl. Krátke aj dlhé šatky s jemnou gumičkou vsadenou do zátylku zabezpečujú pevné držanie. Tieto šatky nie je nutné viazať a ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Môžu byť veľmi príjemnou voľbou na ležanie a spanie, pre šport alebo vychádzku do prírody. Ďalšou možnosťou sú Turbany, ktoré sú po obvode stiahnuté gumičkou a to zaistí veľmi pevné držanie aj v rôznych zaťažkávacích situáciách. Šatky a turbany sa vyrábajú z umelých aj prírodných materiálov ako je polyester, vlna, bavlna, froté, bambusové vlákno atď. Ľahšie a vzdušnejšie materiály sú vhodné aj na spanie. Naopak turbany z teplejšieho materiálu Vám zabezpečia nielen komfortný pocit a teplo v chladnejších mesiacoch, ale navyše nádherným dizajnom podčiarknete celkový dojem. Tieto skvostné vlasové náhrady s i môžete zakúpiť u nás v predajni alebo na našom e shope. https://www.pricesky-parochne.sk/

Obchod: Parochňové štúdio Trenčín.
L-Štúdio, Vajanského 1, oproti Prioru, 91101 Trenčín
Telefon- 0905/931036

Ako si odmerať hlavu pred kúpou parochne

30.11.2016
od Zákaznícke Centrum

Viete ako si odmerať hlavu pred kúpou parochne?

Meranie hlavy pred výberom parochne je dôležitá úloha, preto jej venujte patričnú pozornosť.

Ak vyberiete malú parochňu, bude sa Vám šmýkať na hlave. Naopak, ak vyberiete veľkú parochňu, mohla by sa Vám pohybovať na hlave a v zadu na zátylku vytvorí sa voľný priestor-bublina, a parochňa vyzerá neprirodzene alebo Vám sadne veľmi nízko do tváre.

OZNÁMENIE-ZĽAVY-AKCIE-VÝPREDAJE

30.11.2016
od Miro Krajco
Oznamujeme cteným zákazníkom že sme pre Vás pripravili zľavy a akcie. Na našom e shope www.pricesky-parochne.sk  si môžete zakúpiť parochne, príčesky, doplnky na ošetrovanie parochní, slnečné okuliare. Šatky, šály, čiapky, turbany, šiltovky, barety aj pre onkologických pacientov a plešatých na nosenie doma, v záhrade, do mesta alebo na turistiku. Kto by chcel navštíviť našu predajňu parochní v Trenčíne, tak na tejto adrese:

L-Štúdio

Naše parochňové štúdio (kamenný obchod) sa nachádza na:

Vajanského 1, 91101 Trenčín
(oproti Prioru, vedľa kvetinárstva Naomi)

Tel.: 0905-931 036

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 10:00-17:00
Sobota: na objednávku po telefonickom dohovore

Ako nakupovať parochne a príčesky

29.11.2016
od Zákaznícke Centrum

Ako nakupovať parochne a príčesky, ktorá je pre mňa tá pravá, z umelých alebo pravých vlasov, strojovo alebo ručne vyrobená parochňa, bude dobrá na moju hlavu každá parochňa čo sa týka veľkosti, dlžky vlasov, farby, strihu, kvality a ceny.....?

Ako sa starať o parochňu a príčesok

28.11.2016
od Zákaznícke Centrum

Rady a tipy ako sa starať o parochňu a príčesok z umelých vlasov

Starostlivosť o vašu parochňu alebo príčesok z umelých vlasov.
Odporúčame Vám umyť si syntetickú parochňu na denné nosenie v závislosti od  toho, ako veľmi sa potíte a v akom prostredí sa pohybujete. Odporúčame, aby ste si umyli syntetickú parochňu v lete častejšie, aby bola vaša parochňa  vždy čistá, upravená a svieža.

Aby ste si mohli vychutnať svoju ​​parochňu vyrobenú z umelých vlasov tak dlho, ako je to možné, tak dodržujte nasledujúce inštrukcie na starostlivosť.

Lacné parochne od 7 Eur

20.10.2016
od Miro Krajco
Parochňové štúdio Trenčín Vám ponúka lacné parochne od 7 Eur. Parochne, príčesky a doplnky môžete využiť na rôzne spoločenské udalosti a zábavu. Ponúkame aj karnevalové kostými, masky, klobúky, rukavice, a iné doplnky, ktoré si môžete u nás objednať. Tovar využijete na karneval, disco, zábavu, oslavu, tanec, ples alebo párty. Parochňové štúdio Trenčín sa nachádza oproti Prioru vedľa kvetinárstva Naomi. Tel:0905/931036.