Využite zľavu na parochňu na lekársky poukaz.

23.10.2017
od Miro Krajco
Ak máte vystavený poukaz na parochňu od lekára, máte možnosť využiť zľavu 30 Eur pri nákupe parochne v našom obchode a e shope. Zľava sa nevzťahuje na lacné karnevalové, párty a disco parochne a taktiež na modely ktoré sú vo veľkých zľavách. Pred uplatnením poukazu nás prosím informujte telefonicky 0905/931036 alebo e mailom kontakt@pricesky-parochne.sk že máte poukaz na parochňu vystavený odborným lekárom, a napíšte alebo zatelefonujte o akú parochňu máte záujem. My Vás budeme informovať, či sa dá na konkrétny Vami vybraný model táto zľava uplatniť. Parochne na lekársky predpis sa vystavujú onkologickým pacientom po chemoterapii, alebo pacientom s ochorením alopécia areata. Aj bez poukazu v našom parochňovom štúdiu a v e shope nakúpite parochne výhodne, lebo ceny parochní sa pohybujú od 7 Eur, a akcie a zľavy sú až do - 87%. Parochňové štúdio Trenčín Vám želá príjemné nakupovanie. Tel: 0905/931036. e mail: kontakt@pricesky-parochne.sk

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.