Šatky a turbany

Šatky a turbany na hlavu, kúpacie čiapky, zimné čiapky, štvorcové univerzálne šatky na hlavu a krk, pracovné šatky na hlavu, šatky so šiltom, čelenky, plážové sukne, multifunkčné šatky, šály a šiltovky, barety, klobúky.

Tieto pokrývky hlavy a šatky sú vyrobené z bavlny, hodvábu, polyesteru, mušelínu, bambusového vlákna, ľanu a iných materiálov.

Využitie: elegantné šatky do mesta, turbany a čiapky na spanie, šatky a šiltovky do prírody, na prechádzky, čiapky na lyžovačku, sprchovacie a kúpacie čiapky na doma alebo na kúpalisko, plaváreň a do kúpeľov, pirátske šatky na motorku, na rodeo, na bicykel, turistiku a pod prilbu. Niektoré tovary sú vhodné aj pre onkologických pacientov, pre plešatých a ľudí s alopéciou. Šatky, turbany, čiapky po chemoterapii pre onkologických pacientov z kvalitných materiálov.

To je tovar, ktorý Vám ponúka parochňové štúdio Miro Krajčo L štúdio v Trenčíne. Tovar si môžete zakúpiť v našom e shope www.pricesky-parochne.sk alebo v našej predajni: parochňové štúdio Trenčín, Vajanského 1 91101 Trenčín, oproti Prioru, vedľa kvetinárstva Naomi. Tel:0905/931036.

Zľava 33%
15.00  10.00 
Zľava 33%
8.90  6.00