Multifunkčná šatka cool wind

14.00 
SAT-0056
+
Naše množstevné zľavy:
Množstvo 2+ 5+ 8+
Cena 13.50 € 13.30 € 12.80 €

Vyberte si svoju šatku spomedzi mnohých rozličných vzorov. Noste ju ako čelenku, pirátsku šatku, šatku na krk, vlasovú gumičku, kuklu, bandáž zápästia, čiapku a keď ju nepotrebujete, jednoducho ju uložte do Vášho vrecka. Vhodná aj pre onkologických pacientov, ľudí s alopeciou totalis, a plešatých. Je elastická a bezšvová , zabraňuje nepríjemnému odieraniu pokožky. Technológia -sanitized- zabezpečuje antibakterialne a protipachové vlastnosti tkaniny. Zloženie: 100% polyester mikrovlákno. Krajina pôvodu: Španielsko. Prať pri teplote do 40 stupňov celzia.

Prinášame na slovenský trh multifunkčné textilné športové doplnky. Ich hlavnou úlohou je ochrana pred vetrom. Sú vyrobené z polyesterových mikrovlákien. Vďaka tomu sú ľahké a elastické. Umožňujú vetranie a zároveň zabraňujú prenikaniu vlhkosti smerom dovnútra. V neposlednom rade zabezpečujú tepelnú bariéru a umožňujú tak udržiavanie primeranej tepelnej pohody.

Všetky produkty tejto kolekcie  majú funkčnosť "SANITIZED". Je to niečo ako zabudovaný deodorant - vďaka nej vydržia produkty  dlhšie svieže. Napomáhajú tomu ióny striebra, ktoré dokážu eliminovať baktérie vznikajúce vplyvom vlhkosti.

V ponuke sú čiapky, šatky, nákrčníky a rôznorodé textilné doplnky vhodné na letné, ale aj zimné obdobie.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok