Two in one balzam s kondicionačným efektom na parochne a príčesky

Pôvodná cena: 19.00 
14.50 
Ušetríte: 4.50 € (24%)
KOZMETIKAspruhbalsam
+

Gisela Mayer Two in One sprejový balzam s kondicionačným účinkom. Starostlivosť o reálne pravé vlasy, predlžovače, umelé vlasy a techno vlákno. Aplikácia: Naneste po umývaní vlasov. Dôležité. Pred použitím pretrepte. Fázové miešanie. Aplikujte mierne a rovnomerne na vlasy a pokračujte ako obvykle.

Návod na ošetrovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov, umyť parochňu alebo príčesok pomocou šampónu a balzamu. Odstráňte prebytočnú vlhkosť, naneste kondicionér na vlákno. Odložte parochňu a umožnite zaschnúť cez noc. Keď je kompletne suchá, použite kefu a vytvorte štýl ako obvykle.  Nastriekajte Spray malé množstvo na čistú a suchú parochňu. Použitie stylingový hrebeň, opatrne prečesávať parochňu, a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí, ponechajte tak, ako je upravená. Sušiť pri izbovej teplote na stojane. Nedávajte parochňu na horúci radiator. Kefu použite iba pri úplne suchej parochni a predtým použite kondicioner. Nikdy nepoužívajte sušič vlasov, kulmu alebo iné vyhrievané spotrebiče. Collection Gisela Mayer je výrobok na úpravu a ošetrovanie parochne, príčesku alebo tupé. Výrobca Gisela Mayer Množstvo: 200 ml.

 

Gisela Mayer Two in One Sprühbalsam mit conditioner effekt.  Pflege fur echt haar, extensions, kunsthaar und techno faser. Anwendung:Nach der Haarwasche answenden. Wichtig. Vor Gebrauch schutteln, um beide. Phasen zu mischen. Sparsam und gleichmesig auf das handtuchtrockene Haar spruhen und wie gewohnt weiterbehandeln. Nicht ausspulen.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok