Šatky pirát so šiltom unisex x-treme.

Pôvodná cena: 18.00 
16.90 
Ušetríte: 1.10 € (6%)
7000-peakwindextreme
+

Univerzálna šatka so šiltom. Farby: bubble blue, bubble pink, camouflage red, golf green, hippy kaki, noise grey, square green, tag orange, camouflage black, camouflage blue, camouflage kaki, camouflage pink, color lines, dark lines, golf pink, green punk, grey punk, hippy, hippy brown, lines H, noise, optic, orange, pekin, pink lines, pop, scot blue, scot yellow, sky, square blue, square pink, square yellow, tag blue, tag pink, ultrablack, white, red,blue.

Vyberte si svoju šatku spomedzi mnohých rozličných vzorov. Noste ju ako čelenku, pirátsku šatku, alebo šiltovku, a keď ju nepotrebujete, jednoducho ju uložte do Vášho vrecka. Vhodná aj pre onkologických pacientov, ľudí s alopeciou totalis, a plešatých. Technológia -sanitized- zabezpečuje antibakterialne a protipachové vlastnosti tkaniny. Zloženie: 100% polyester mikrovlákno, šilt: neoprén.

Prinášame na slovenský trh multifunkčné textilné športové doplnky. Ich hlavnou úlohou je ochrana pred vetrom. Sú vyrobené z polyesterových mikrovlákien. Vďaka tomu sú ľahké a elastické. Umožňujú vetranie a zároveň zabraňujú prenikaniu vlhkosti smerom dovnútra. V neposlednom rade zabezpečujú tepelnú bariéru a umožňujú tak udržiavanie primeranej tepelnej pohody.

Všetky produkty tejto kolekcie  majú funkčnosť "SANITIZED". Je to niečo ako zabudovaný deodorant - vďaka nej vydržia produkty  dlhšie svieže. Napomáhajú tomu ióny striebra, ktoré dokážu eliminovať baktérie vznikajúce vplyvom vlhkosti.

V ponuke sú čiapky, šatky, nákrčníky a rôznorodé textilné doplnky vhodné na letné, ale aj zimné obdobie.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok