Stužková - účes, makeup, nechty a obočie Trenčín

30.11.2016
od Miro Krajco
Spoločenský účes, výstižný mejkap, úprava nechtov, farbenie a úprava obočia. To všetko Vám poskytneme u nás v L štúdiu, Vajanského 1, 91101 Trenčín. Tel: 0905/352108. Aký si zvoliť účes na stužkovú, ples, alebo svadbu? Túto otázku si kladie veľa žien. Preto skôr než pristúpime k samotnému vytváraniu účesu, sa s Vami poradíme, spravíme skúšku a môžeme začať. Účes môže byť z hladkých vlasov, kučeravých, moderný, extravagantný alebo klasický. Pokiaľ máte krátke vlasy, alebo riedke vlasy, môže byť účes s príčeskom. Účes a mejkap sa snažíme vyhotoviť tak, aby všetko ladilo s Vašimi šatami, doplnkami a Vašou predstavou. Len vtedy, keď sa žena cíti príjemne, a dobre, získa sebavedomie a rozdáva radosť a dobrú náladu. Navždy sa zachová v pamäti stužková, keď si sa nesmelo choval tak dospelo. Tieto slová sa spievajú asi na každej stužkovej slávnosti na Slovensku, ale aj v Čechách. Skôr než si študenti zaspievajú tieto slová skupiny Elán, predchádzajú tomu prípravy na stužkovú. Vybaviť sálu, nájsť vhodnú skupinu alebo dídžeja, pripraviť program, sálu, stužky, jedlo, pozvať hostí, profesorov. Hovorí sa, že stužková je vstupnou bránou do sveta dospelých. Študenti sa začnú správať dôstojne a zodpovednejšie. Formálne oblečenie, slávnostný mejkap, nádherné účesy, zábava a prvý tanec s profesormi, očakávanie rodičov a zodpovednosť študentov či všetko dopadne dobre. To všetko sprevádzajú emócie a očakávania.

Komentáre

Wonderful, what a website it is! This web site provides valuable facts to us, keep it up.
Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.