Lacné parochne od 7 Eur

20.10.2016
od Miro Krajco
Parochňové štúdio Trenčín Vám ponúka lacné parochne od 7 Eur. Parochne, príčesky a doplnky môžete využiť na rôzne spoločenské udalosti a zábavu. Ponúkame aj karnevalové kostými, masky, klobúky, rukavice, a iné doplnky, ktoré si môžete u nás objednať. Tovar využijete na karneval, disco, zábavu, oslavu, tanec, ples alebo párty. Parochňové štúdio Trenčín sa nachádza oproti Prioru vedľa kvetinárstva Naomi. Tel:0905/931036.

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.