Zimné, jesenné, letné, jarné šatky, čiapky, baranice pre deti, dievčatá, chlapcov, ženy a mužov.

06.10.2016
od Miro Krajco
Parochňové štúdio Trenčín ponúka aj iný tovar ako sú parochne a príčesky. Novinky za akciové ceny aj pre onkologických pacientov:Zimné, jesenné, letné a jarné šatky, čiapky, baranice pre deti, dievčatá, chlapcov, ženy a mužov. Veríme že si z našej bohatej ponuky pokrývok hlavy vyberiete. Parochňové štúdio Trenčín má predajňu oproti OD Prior v Trenčíne, vedľa kvetinárstva Naomi. V budove je aj vizáž centrum, sex shop, a rock pop, doplnky. Telefón do parochňového štúdia je:0905/931036.

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.