Parochne Black Friday.

01.10.2016
od Meno a priezvisko
Je tu parochňové štúdio Black Friday. V Black Friday ponúkame zľavy na parochne, príčesky, turbany, čiapky, klobúky, šatky, slnečné okuliare, kozmetické prípravky na ošetrovanie parochní a príčeskov a doplnky pre krásu každej žene aj muža. Využite Black Friday v našej predajni parochní v Trenčíne alebo na našom webe: www.pricesky-parochne.sk. Parochňové štúdio Trenčín vám želá príjemné nakupovanie.

Komentáre

V Black Friday ponúkame zľavy na parochne, príčesky, turbany, čiapky, klobúky, šatky, slnečné okuliare, kozmetické prípravky na ošetrovanie parochní a príčeskov a doplnky pre krásu
Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.