GISELA MAYER HAIR COLLECTION

20.12.2017
od Miro Krajco
O vlasovej kolekcii Gisela Mayer. Spoločnosť Gisela Mayer je lídrom na trhu už viac ako 50 rokov a bude pokračovať v druhej generácii s inováciou, dizajnom a novými nápadmi. Gisela Mayer je rešpektovaný špecialista na parochne a príčesky a poskytuje širokú škálu výrobkov v celej Európe. Štýly z kolekcie Gisela Mayer sú navrhnuté tímom odborníkov so zreteľom na aktuálnu vlasovú módu, ako aj najmodernejšiu technickú expertízu - predstavujúcu medzinárodné trendy v oblasti Hair Couture. V kolekcii Gisela Mayer nájdete všetko, čo klienti vyžadujú. Parochne a príčesky z vysokokvalitného vlasu (monofilového, 100% ručne viazaného s najvyššou čipkou vpredu) až po módne (čisté útkované parochne) a moderné štýly. Čipka vpredu je tenká čipka umiestnená na čelnej strane parochne. Zvyšuje pocit pohodlia nositeľa, pretože čipka vpredu vytvára veľmi prirodzený vzhľad. Zákazník môže tiež nosiť svoje vlasy dozadu bez toho, aby bol vystavený noseniu parochne v zadnej časti hlavy. Príčesky (aj pre hornú časť hlavy alebo výplň) s malou čipkou vpredu môžu byť integrované a budú sa miešať do vlastných vlasov (tiež dobrým riešením pre klientov s jemnými vlasmi). Naše úplne prírodné vysoko technologické vlákno (Techno Fiber), ktoré je odolné voči teplu, môže byť individuálne šité (môže byť použitý sušič vlasov). Nechajte sa inšpirovať prvotriednou kvalitou. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou.

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.