Zimná čiapka ľudový motív 215 Slovensko

17.40 
ciap_001
+

-50% Vlna Merino

-50% Polyacryl Low Pilling
-TEFLON®-FABRIC Protector

Dvojvrstvý vnútorný lem:

-Vonkajšia vrstva 100% Polypropylén - Polycolon®
-Vnútorná vrstva 100% Polyester - ISOWIND®

Fleur

Priadza Fleur je zložená z 50% vlny Merino (ušľachtilá, veľmi jemná vlna) a 50% Akryl Low Pilling (úprava proti žmolkovaniu). Táto priadza je vyrobená s maximálnym dôrazom na vysokú odolnosť a dlhovekosť v úplete.

 

TEFLON® Fabric Protector Du Pont

TEFLON® Fabric Protector Du Pont aplikovaný na priadzu Fleur prepožičiava výrobkom voduodpudivosť a väčšiu odolnosť voči znečisteniu. Pretože Teflon® obklopuje jednotlivé vlákna, nemá vplyv na priedušnosť úpletu. Je odolný voči praniu a chemickému čisteniu. Je dermatologicky neškodný.

Teflon® je registrovaná ochranná známka firmy Du Pont pre textilné úpravy.

 

POLYCOLON®

POLYCOLON® je hydrofóbna priadza, ktorá neabsorbuje vlhkosť ale ju transportuje do vrchnej časti výrobku, ktorá nie je v styku s pokožkou, kde ju odparuje. POLYCOLON® aplikovaný vo výrobku oslobodzuje od nepríjemnej vlhkosti na koži, udržuje teplo a sucho, je ľahký a príjemný. Je vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti aj na bežné nosenie pre dospelých aj pre deti.

 

ISOWIND®

ISOWIND® použitý na podšívku vo svetroch alebo na vnútorný lem v čiapkach v kolekcií výrobkov firmy Sportcool s.r.o. je elastická, polyuretánová membrána hrubá iba 12-15 mikrónov nalaminovaná na mikroflis. Tento membránový materiál zabezpečuje optimálnu tepelnú reguláciu a zabraňuje nežiadúcemu podchladeniu. Isowindová membrána je absolútne neprefúknuteľná (nulová priepustnosť vetra), vodunepriepustná (vodný stĺpec nad 3 000 mm) a extrémne priedušná. (priepustnosť vodných pár 4 500 - 6 000 g/m2 za 24 hodín)

ISOWIND® je registrovaná ochranná známka firmy Chr. Eschler AG, Švajčiarsko.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok

Kontaktujte nás kvôli cenám
Zľava 29%
10.50  7.50 
Zľava 13%
36.62  32.00 
Kontaktujte nás kvôli cenám