Haarspray Strong na parochne a príčesky

Pôvodná cena: 19.00 
16.00 
Ušetríte: 3.00 € (16%)
haarspraystrongspraywig
+

Gisela Mayer Haarspray Strong. 

Vlasový sprey pre starostlivosť o vlasy na parochne, príčesky, tupé ap.  Tento vlasový sprej dodáva všetkým vláknam permanentné a voľné držanie, bez lepenia, objemu a plnosti. Neutrálna lesklá ochranná fólia stabilizuje vlasy aj pri vysokej vlhkosti a zvyšuje trvanlivosť vlasov. Tento sprej na vlasy má antistatický účinok, rýchlo vyschne.
Zložky obsahujúce alkohol, denat, aqua, vp / va, kopolymér, linalool, butylfenyl, metylpropion, geraniol, citral, hexylcinamal, benzofenón-4, etanolamín.

Návod na ošetrovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov, umyť parochňu alebo príčesok pomocou šampónu a balzamu. Odstráňte prebytočnú vlhkosť, naneste kondicionér na vlákno. Odložte parochňu a umožnite zaschnúť cez noc. Keď je kompletne suchá, použite kefu a vytvorte štýl ako obvykle.  Nastriekajte Spray malé množstvo na čistú a suchú parochňu.

Použitie stylingový hrebeň, opatrne prečesávať parochňu, a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí, ponechajte tak, ako je upravená. Sušiť pri izbovej teplote na stojane. Nedávajte parochňu na horúci radiator. Kefu použite iba pri úplne suchej parochni a predtým použite kondicioner. Nikdy nepoužívajte sušič vlasov, kulmu alebo iné vyhrievané spotrebiče. Collection Gisela Mayer je výrobok na úpravu a ošetrovanie parochne, príčesku alebo tupé. Výrobca Gisela Mayer Množstvo: 200 ml.

 

Gisela Mayer Haarspray strong zur Haarpflege fur Zweithaar Perucken und Toupets. Dieses Haarspray gibt allen Frisurenfasern dauerhaften und lockeren Halt ohne Verkleben, volumen und Fulle. Ein neutral glanzender Schutzfilm stabilisiert das Haar, auch bei hoher Feuchtigkeit, und erhoht die Haltbarkeit der Frisur. Dieses Haarspray wirkt antistatisch, trocknet schnell und lasst sich ruckstandsios ausbursten.
Ingredients-inci: alcohol, denat, aqua, vp/va, copolymer, linalool, butylphenyl, methylpropional, geraniol, citral, hexyl cinnamal, benzophenone-4, ethanolamine.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok