James Lace- pánska parochňa

Pôvodná cena: 540.00 
165.00 
Ušetríte: 375.00 € (69%)
James Lace- pánska parochňa-01
+

James Lace- pánska parochňa: parochňa z umelého vlasu a zo 100% modacrylic fiber, z Nemeckej kolekcie Gisela Mayer. Je to špičkový výrobok, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Parochňa je určená na denné nosenie a oceníte jej ľahkosť a vzdušnosť. Parochňa je vhodná aj pre onkologického pacienta, alebo pre plešatých. Pokiaľ máte záujem o inú farbu parochne, tak nás kontaktujte a pokiaľ bude na sklade, tak Vám parochňu v inej farbe objednáme. 100% modacrylic fiber, parochňa robená ručne, mono. Gisela Mayer collection Germany.

Návod na ošetrovanie Vám doručíme v balíku. Môžete si ho prečítať aj na našej stránke.

Návod na umytie: Na jedno umytie mechanicky znečistenej parochne alebo príčesku použite približne 4 cl šampónu na 2,5 až 3 litre vody, ktorá má teplotu do 40 stupňov C. Parochňu alebo príčesok v takomto pripravenom kúpeli preplákame a necháme odležať približne 10 minút. Do druhej vody použijeme balzam a v tomto ho preplákame. Na záver nastriekame kondicioner, poprípade použijeme gel a lak na úpravu a zafixovanie účesu.

Doporučujeme používať prípravky ktoré sú určené na čistenie a úpravu parochne alebo príčesku z pravého vlasu.

Zľavu 32 Eur na túto parochňu: si môžu uplatniť onkologický pacienti po chemoterapii a kožný pacienti s alopéciou areata aj na poukaz od lekára. Zľavu 15 Eur na túto parochňu poskytneme pacientom dlhodobo chorým.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok

Kontaktujte nás kvôli cenám