Šťastný Nový rok želá Parochňové štúdio Trenčín

20.12.2018
od Miro Krajco
Príchod Nového roka sa nezadržateľne blíži. Silvestrovské oslavy a príchod Nového roka sa oslavujú na celom svete. Ľudia vo veľkomestách, ale aj v malých dedinkách vítajú Nový rok s radosťou a nádejou, že nasledujúci rok bude lepší, krajší, bohatší a prajú si len to najlepšie. Je to čas pozastavenia sa a zhodnotenia čo sa nám v uplynulom roku podarilo, čo sme zažili a s nádejou vstupujeme do roku nového. A preto Vám chceme aj my, Parochňové štúdio Trenčín popriať veľa zdravia, šťastia a úspechov v Novom roku, aby sa Vám splnili všetky Vaše predsavzatia, túžby a sny. Veselého Silvestra a príjemnú zábavu želá Vlasové a Imidž štúdio Trenčín. L štúdio je tu pre Vás, aby sme splnili Vaše predstavy o kráse a upravili Vás na spoločenskú udalosť. Spoločenský účes, výstižný mejkap, úprava nechtov, farbenie a úprava obočia. Upravíme Vás a poradíme, aký si zvoliť účes a make-up na stužkovú, ples, alebo svadbu. To všetko Vám poskytneme u nás v L štúdiu, Vajanského 1, 91101 Trenčín. Tel: 0905/352108. Šťastný Nový Rok Happy New Year Nech sa Vám v Novom roku splnia všetky sny, nech láska a šťastie prevoňajú Vaše dni, nech máte veľa úspešných dní a veľa zdravia, nech máte veľa priateľov, ktorí s Vami slávia. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roka 2018 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov. Zároveň sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.