OZNÁMENIE-ZĽAVY-AKCIE-VÝPREDAJE

30.11.2016
od Miro Krajco
Oznamujeme cteným zákazníkom že sme pre Vás pripravili zľavy a akcie. Na našom e shope www.pricesky-parochne.sk  si môžete zakúpiť parochne, príčesky, doplnky na ošetrovanie parochní, slnečné okuliare. Šatky, šály, čiapky, turbany, šiltovky, barety aj pre onkologických pacientov a plešatých na nosenie doma, v záhrade, do mesta alebo na turistiku. Kto by chcel navštíviť našu predajňu parochní v Trenčíne, tak na tejto adrese:

L-Štúdio

Naše parochňové štúdio (kamenný obchod) sa nachádza na:

Vajanského 1, 91101 Trenčín
(oproti Prioru, vedľa kvetinárstva Naomi)

Tel.: 0905-931 036

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 10:00-17:00
Sobota: na objednávku po telefonickom dohovore

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.