Haarmilch mit arganoil na parochne a príčesky z pravých vlasov.

Pôvodná cena: 19.00 
14.50 
Ušetríte: 4.50 € (24%)
vlasovemlieko-0022
+

Vlasové mlieko. Hydratačné mlieko na vlasy parochne alebo príčesku s antistatickým účinkom. Ideálne na zapletanie frizzy vlasov. Aplikácia: Pred použitím dobre premiešajte. Aplikujte na vlhké vlasy a masírujte, na všetkých miestach.

Návod na ošetrovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov, umyť parochňu alebo príčesok pomocou šampónu a balzamu. Odstráňte prebytočnú vlhkosť, naneste kondicionér na vlákno. Odložte parochňu a umožnite zaschnúť cez noc. Keď je kompletne suchá, použite kefu a vytvorte štýl ako obvykle.  Nastriekajte Spray malé množstvo na čistú a suchú parochňu. Použitie stylingový hrebeň, opatrne prečesávať parochňu, a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí, ponechajte tak, ako je upravená. Sušiť pri izbovej teplote na stojane. Nedávajte parochňu na horúci radiator. Kefu použite iba pri úplne suchej parochni a predtým použite kondicioner. Nikdy nepoužívajte sušič vlasov, kulmu alebo iné vyhrievané spotrebiče. Collection Gisela Mayer je výrobok na úpravu a ošetrovanie parochne, príčesku alebo tupé. Výrobca Gisela Mayer Množstvo: 200 ml.

Haar milch. Freuchtigkeitsmilch fur das Haar mit antistatischer and anti frizz Wirkung. Ideal um krauses Haar zu bandigen und glanz zu verleihen. Anwendung:Vor gebrauch gut durchschutteln. Auf das feuchte Haar aufragen und gut einmassieren, vor allem an den krausesten Stellen. Nicht ausspulen. 

 

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok