Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť

18.01.2017
od Miro Krajco
Buďte sexi ako hollywoodske krásky a inšpirujte sa ako to dosiahnuť : buďte iná, buďte svojská, buďte sexi! Vyjadrite svoju podstatu trendovým mejkapom, moderným účesom, peknými šatami a upravenými nechtami ako herečka z Hollywoodu. V našom štúdiu Vás upravíme na rôzne spoločenské podujatia, na ples, stužkovú, imatrikuláciu, alebo oslavu. Naučíme Vás ako sa správne upraviť a obliecť a zvýrazníme Vaše prednosti a eliminujeme Vaše nedostatky a chybičky krásy. Ak máte krátke alebo riedke vlasy, vytvoríme Vám bohatý a dlhý účes s príčeskom alebo parochňou. Vlasové a parochňové štúdio sa teší na spoluprácu.

Komentáre

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Vaše meno sa zobrazí vedľa vašej recenzie alebo komentára, ktoré bude viditeľné pre všetkých. My ((Lštúdio)) tiež uložíme vašu IP adresu ako bezpečnostné opatrenie, ale v našom personále môžeme len prezerať. Zostane v našom systéme, až kým nepotvrdíte svojim súhlasom. Ak by ste chceli svoje osobné údaje odstrániť, pošlite e-mail na adresu kontakt@pricesky-parochne.sk.

Ak sa domnievate, že vaše osobné údaje boli zneužité, máte právo podať sťažnosť orgánu dohľadu , Na základe nariadenia EÚ o všeobecných ochranných údajoch sme povinní vás o tomto práve informovať. Nemáme v úmysle zneužiť vaše údaje.